רכבים ישראלים עם קייאקים על הגג - בזריחה בנבק - שורת אל מנקטע

כניסה עם רכב לסיני – מעודכן ל-2023

שימו לב – לאחר למעלה שמעבר הגבול היה סגור למעבר רכבים, החל מיולי 2021 ניתן אישור למעבר 50 רכבים ביום. המגבלה תורצה בהוראות "התו הסגול" – אך גם כשהוא בוטל, הצד המצרי "תפס טרמפ" על הרעיון, ודורש להמשיך את ההגבלה – בזמן שמדינת ישראל אינה מתעקשת להשיב את המצב לקדמותו. כיום המגבלה היא למעבר של 70 רכבים ביום. 

יש לסמן בתוך אתר האינטרנט של "מילגם" בעת רכישת האגרה, שאתם מתכוונים להגיע גם עם רכב. כך:

לאחר מעל לשנה של הגבלת שעות הפתיחה של המעבר, ובעקבות פעילות מאומצת של קהילת אוהבי סיני ואיום בפנייה לבג"ץ, שעות הפעילות של מעבר הגבול הורחבו והן עומדות כעת על 24 שעות ביממה (החל מ-3/7/2022).  

קראו כאן על הכניסה לסיני דרך מעבר הגבול טאבה .

קראו כאן על היציאה מסיני במעבר הגבול לכיוון ישראל .

מצרים וירדן הן החו"ל היחידי שנגיש לנו עם הרכב הפרטי – והסכם השלום עם מצרים מאפשר לבקר בדרום סיני עם הרכב בצורה פשוטה וקלה, ובהוצאה כספית נמוכה.

נדמה, שכמו שיש מאות דגמים של רכבים על כבישי ישראל, כך עולות מאות שאלות בנוגע למעבר הגבול לסיני עם רכב פרטי. קראו היטב את המידע כאן, ואם יש שאלות נוספות ומיוחדות, נשמח לעמוד לרשותכם.

רכב ישראלי יכול להיכנס במעבר טאבה לשהייה של 14 יום בדרום סיני בלבד.

על בעל הרכב להיות נוכח בו, או לתת ייפוי כח מתאים לנהג הרכב, מאושר ע"י עורך דין.

ניתן לפנות אלינו במייל או בווטסאפ על מנת לערוך ייפוי כח שכזה.

יכול לעבור רק רכב שמוגדר ברישיון: "פרטי" או: "משא-אחוד", עם מנוע בנזין והנעה 2X4.

רשמית, אופנוע יכול לעבור, אולם בשנים האחרונות וכחלק מהמלחמה בטרור, ישנה מדיניות מצרית שלא מאפשרת כניסת אופנועים ורכבי 4X4 לחצי האי סיני, גם לא של תושבי מצרים עצמה! בהתאם לכך, אוהבי סיני שהגיעו עם האופנוע למעבר הגבול המצרי דיווחו שהוחזרו לאחור ונאלצו להשאירו בישראל. נמשיך לעקוב אחר הנושא הזה ונעדכן אתכם לכשישתנה.

לפי הסכם השלום בין ישראל למצרים, הרכבים הבאים אינם רשאים לעבור:

 • רכב שמוגדר ברישיון: "מסחרי" או אחר (כולל טנדר עם ארגז נפרד מהקבינה).
 • רכב עם מנוע סולר/דיזל.
 • רכב 4X4.
 • רכב חברה / ליסינג שאינו בבעלותכם הפרטית (אלא אם הצלחתם לקבל ייפוי כח מהחברה).
 • רכב חשמלי: מאחר וברכבי טסלה ואחרים מותקנות מצלמות קדמיות (ורוורס), המכס המצרי מונע כניסה שלהם. אנו פועלים לבטל את רוע הגזירה.
 • ישנה אפשרות להיכנס עם רכב פרטי ישראלי או רכב עם רישוי זר (גם 4X4, באישור מיוחד של הקונסוליה המצרית) לתקופה של עד 3 חודשים, לכל מצרים. תוכלו לקרוא על התהליך (המורכב יחסית) להוצאת תעודת מכס בינלאומית באמצעות מ.מ.ס.י.

וישנם כמובן מקרים מיוחדים:

 • רכב חברה / ליסינג שאינו בבעלותכם הפרטית – לא יכול לעבור – אלא אם הצלחתם לקבל ייפוי כח מהחברה.
 • רכב בנזין שעבר הסבה לגפ"מ: יכול לעבור. ישנן תחנות מילוי גז בשארם א-שייח'.
 • רכב חשמלי: מאחר וברכבי טסלה ואחרים מותקנות מצלמות קדמיות (ורוורס), המכס המצרי מונע כניסה שלהם. אנו פועלים לבטל את רוע הגזירה.
 • ישנה אפשרות להיכנס עם רכב פרטי ישראלי או רכב עם רישוי זר (גם 4X4, באישור מיוחד של הקונסוליה המצרית) לתקופה של עד 3 חודשים, לכל מצרים. תוכלו לקרוא על התהליך (המורכב יחסית) להוצאת תעודת מכס בינלאומית באמצעות מ.מ.ס.י.

 

חשוב לדעת: כניסת רכב היא ל-14 יום בלבד: משמע, אם נכנסתם ביום ראשון בבוקר, עליכם להוציא את הרכב עד מוצ"ש בחצות, כעבור שבועיים.

חריגה מכך, ולו ביום אחד, טומנת בחובה קנס של 400 לירות ואי-נעימות רבה. אל תתבלבלו עם אשרת השהייה האישית שמוחתמת בדרכון שלכם, התקפה ל- 15 יום. בנוסף, גם אם הוצאתם מראש ויזה מהשגרירות המצרית ואתם רשאים להמשיך מעבר לדרום סיני – רכבכם לא יוכל להמשיך אתכם מערבית לראס מוחמד או סנטה קתרינה.

אם אתם נוסעים לאחד משלושת המלונות במתחם טאבה (הקילומטר הצמוד למעבר הגבול), הכניסה למתחם טאבה אינה מצריכה תשלום כלשהו ולא החלפה של לוחיות המספר (אך רכבי דיזל/4*4 יישארו בחנייה בתשלום שעתי יקר, במעבר הגבול המצרי). המצרים מתעקשים על פירוק מצלמות רוורס גם לרכבים העוברים רק למתחם טאבה.

 

קראו כאן להסבר מפורט על תהליך המעבר עם האוטו מישראל לסיני ובחזרה.

לפוסטים אחרונים באתר:

טיול למזרח סיני

7 ימי שכרון חושים ברמת אבן החול של מזרח סיני. טיול חורף למחוזות הפלא האגדתיים. את הטיול יוביל ד"ר מויש מעוז, מורה דרך מיתולוגי שהרי

קרא עוד »

149 מחשבות על “כניסה עם רכב לסיני – מעודכן ל-2023”

  1. כדאי. אסביר למה:
   גניבות רכב – הסיכון אינו קיים. דרום סיני היא איזור מנותק לחלוטין משאר מצרים. כיום ישנם רק 3 כבישים שיוצאים ממנה: מעל טאבה (לכיוון נח'ל), מסנטה קתרינה (לכיוון ואדי פיראן) ומשארם א-שייח' (לכיוון א-טור). בכל היציאות האלו (ובכניסה לואדי ותיר, מול נואייבה) מוצבים מחסומים שבודקים כל רכב שמבקש לעבור. בנוסף, ישנם מחסומי צבא ומשטרה על הכבישים בנקודות רבות, והסיכוי שרכב ישראלי יצא מתחומי דרום סיני הוא אפסי. אין שום אינטרס לגנבי רכב לפעול באזור זה, שהוא מיושב בדלילות ולא ניתן לעשות דבר עם רכב גנוב.
   פריצות לרכב – הסיכון נמוך מאד. התרבות הבדואית והמצרית וקוד ההתנהגות המקובל שוללים זאת והתנהגות פושעת אחרת. הבדווים שומרים על האורחים שלהם ועל רכושם. גם באיזורים עירוניים צפופים, כמו ד'הב ושארם א-שייח', לרוב נחנה את הרכב בחנייה הבטוחה של מלון / בית הארחה / קאמפ, בהשגחה ושמירה של בעלי המקום, או ברחוב עמוס. כמובן, שכמו בכל מקום בעולם, כדאי שלא להשאיר חפצי ערך במקום גלוי בתוך הרכב, על משקל "פרצה קוראת לגנב".
   מנסיוננו, גם כשהשארנו רכב פרטי בלב המדבר, לא הרחק מהכביש הראשי – מעולם לא חווינו פריצה אליו. להיפך – כל הפריצות לרכבים של אוהבי סיני ששמענו עליהן, קרו כשהרכב נשאר חונה ב… אילת…

   1. היי ,רוצים לנסוע לפסטיבל נביה.
    ממוקם ליד טוליפ טאבה.
    מה הם דרכי ההגעה המומלצות ביותר.

   2. שלום אני מעונין להיכנס לסיני לשארם
    עם הרכב שלי הפרטי
    תרגמתי את הרשיון שלי ב מ מ ס י
    קניתי מטף לרכב.
    את כול שאר הדברים אני יכול לעשות במעבר?
    ביטוח?
    אשאר כניסה?
    לוחיות זיהוי?
    להמיר דולרים?
    אני ניכנס לשארם ביום שלישיה12/4
    מגיע למעבר ב8בבוקר
    במידה ויש מי שיוצא לשארם באותם זמנים אשמח מאוד לדעת ניסע יחד כמה רכבים
    תודה מראש .אשמח לקבל הדרכה.
    פעם ראשונה

   1. אמיל מלול

    שלום : מי נכנס לסיני עם רכב ב 3 החודשים האחרונים ?
    שאלה : כמה כסף עולה להיכנס עם רכב בשקלים למשך 4 ימים ?
    מה תהליך בדיקת קורונה לפני הכניסה ?
    תודה מראש על העזרה

    1. אין קשר למספר הימים – משלמים כ- 400 ש"ח עבור רישוי, ביטוח ומכס מצרי ואפשר להישאר עד 14 יום בדרום סיני. לגבי בדיקת קורונה, קרא בפוסט:כאן באתר.

 1. גיא, אתה יכול בבקשה לתת כיוון לגבי האישור המיוחד של הקונסוליה המצרית לכניסה של רכב 4×4? הייתי בקונסוליה בת"א – שם לא נותנים אישורים הקשורים למעברים יבשתיים. דיברתי בטלפון עם הקונסוליה באילת – שם אמרו שלא ניתן להיכנס עם 4×4 ולא מכירים שום תהליך אישור בנושא. מה עוד אפשר לנסות? יש טעם להגיע פיזית לקונסוליה באילת אולי יש עם מי לדבר שם?

 2. כדאי לדבר קודם עם מ.מ.ס.י – ידוע לי שבעבר היו אישורים כאלו – בד"כ לקבוצות/משלחות. בשנים האחרונות יש איסור של המצרים – על אזרחיהם הם – לכניסת רכבי 4*4 לתוך חצי האי סיני, מלבד רכבים ששייכים לחברות תיירות. הסיבה היא בטחונית. ייתכן שזו גם הסיבה לכך שאמרו לך שלא ניתן להיכנס.

 3. שלום,
  יש לי ג'יפ 2×4 דיזל, האם אוכל להגיע עם הרכב להילטון טאבה?
  חבר שלי הזהיר אותי שלאחרונה המצרים מקפידים ומונעים רכב ישראלי כזה להגיע לטאבה.
  האם יש הגבלה כלשהיא להגיע להילטון טאבה או שהמניעה היא רק לרכב 4×4?

  1. רכב דיזל ישראלי לא יכול להיכנס לסיני – אבל למתחם טאבה יש כללים אחרים – ואני לא רואה סיבה שלא יכניסו אותך. גם ג'יפ 4X4 עד כה יכול היה להיכנס למתחם טאבה. נשמח שתעדכן אותנו.

 4. לגבי כניסת רכבים לטאבה:
  החל מלפני כשבועיים שינו לצערי המצרים את נהלי כניסת רכבים לטאבה ורכבי 4×4 ו/או בעלי מנוע דיזל ישראליים אינם מורשים יותר להיכנס מישראל למתחם טאבה.
  מבאס אבל זה המצב!

 5. אם אני לוקח דיל דרך סוכן ל1 מהמלונות של טאבה
  אומרים שלא מצריך ביקורת ותשלום אגרות לא בצד הישראלי ולא בצד המיצרי
  האם שאני מגיע עם רגב משפחתי..אז המעבק הוא חחק לגמריי?

 6. היי יש לי שאלה, אני רוצה להיכנס עם הרכב שלי והרכב שלי כמובן על שמי אבל יש לו הלוואה לבנק ולכן הוא משועבד לבנק זה אפשרי?

 7. טאלב אלטורי

  האם אפשר להיכנס עם רכב פרטי היבריידי ?
  במקרה שלי יונדאי סונטה היברידית

    1. יכול.

     שים לב שהמצרים דורשים לפרק מצלמות דרך ורוורס. ברוב הרכבים החדשים זה מסובך עד בלתי אפשרי.

 8. אני נוסע בשבוע הבא למלון מובנפיק אחד הקרובים לגבול (מתחם טאבה) .התקשרתי למסוף הגבול לשאול אם אפשר לכנס עם הרכב 4*4 בנזין .
  ענו לי שיש חוק מ 1/06/2019 אסור להכניס כל רכב 4*4 בכלל.
  האם זה נכון ?

  1. ממסי בגבול כבר לא מתרגמים רשיון נהיגה. מלבד שוטר תנועה בשארם א שייח, שהתעקש לראות רשיון בינ"ל בפנקס – וויתר בסוף – כרטיס הפלסטיק הספיק תמיד.

  1. תשובה קצת מבלבלת. לכל מערכת מובילאיי יש מצלמת רכב קדמית. מכיוון שזו אינה מצלמת דרך שמתעדת את התנועה מקדימה מותר לכאורה להיכנס איתה. למרות זאת, בבירור שעשיתי מול נציג במסוף טאבה הישראלי, נאמר לי שהמצרים לא סגורים לגבי זה – לפעמים מרשים ולפעמים לא. יש אפשרות ממש לנתק את מצלמת הרכב של המובילאיי מה כל שמוביל אליה. הכבל מחובר למכשיר ע״י קונקטור וויש הוראות חיבור באינטרנט, אבל זה קצת מסובך למי שאין לו חוש טכני אז אולי כדאי להיעזר במישהו מקצועי (אצל מתקין מורשה).

 9. גיא שלום….שאלה לי אליך…מה אני אמור לעשות אם אני מעוניין להיכנס עם הרכב הוא של אבא שלי ועל השם שלו לא שלי…….
  מהיכן מוציאים יפוי כוח וכו'
  סליחה על הבורות בנושא ותודה מראש

 10. היי לגבי רכב שלא רשום על שמי, עד כמה זה קריטי שבעל הרכב לא יהיה נוכח ברכב ביציאה מסיני?

  1. מי שהכניס את הרכב, רק הוא יוכל להוציא אותו (כי יש חותמת כניסת רכב, מהמכס המצרי, בדרכונו).

  1. אין טופס מוכן מראש. כל עו"ד יוכל להכין לך יפוי כוח עם פרטי הרכב. את מוזמנת לפנות אלינו לשם כך.

 11. יש דרך להכניס רכב שלא שלי בלי עו"ד? אין לי כל-כך זמן למצוא עו"ד ולהחתים אותו, יש איזה דרך לוותר על חתימת עו"ד כשאני מחתים גם ככה את בעל הרכב?
  ובלי קשר, נניח שאני מוצא עו"ד, יש איזה נוסח ספציפי? מה חייב להופיע במכתב הזה?

   1. היי שלום איך אפשר ליצור עמכם קשר לגבי עריכת יפוי כוח ואישור עורך דין והאם אוכל להספיק להיות בסיני ביום ראשון הקרוב עם כל הדברים הנ״ל?

  1. קטע מהסכם השלום בשנת 1977, לפיו ישראל ביקשה לאסור מעבר רכבי 4X4 וסולר – כי "אגד" חשבו שיהיה להם מונופול על טיולים לסיני (ובזמנו, לא היו רכבים פרטיים על סולר). המצרים הסכימו – והיום אנחנו בוכים על זה. בהסכם השלום עם ירדן, לשם השוואה, מ- 1994, אין סעיף מטופש כזה.
   אפשר לחשוב על פניה לרשויות כדי שיפתחו את ההסכם ויתקנו. בטח נעבור קודם בבג"ץ.

 12. מעוניינים לעבור לסיני עם דאצ'יה סטפווי סנדרו מונעת דיזל האם הבעיה היא נטו במעבר הגבול או שהבעיה שלא יהיה איך לתדלק את הרכב בסולר בתוך סיני?

 13. שנה טובה.
  תודה על המידע הרב.
  מעבר להילטון טאבה עם רכב פרטי:
  נדרש לתרגם את רישיון הרכב? אפשר מראש?
  נדרש להיות בעלי הרכב?
  ניתן לקבל את הפטור מאגרת מעבר ע"י הדפסת הזמנה של BOOKING? או שעדיף לשלם מראש כדי לא להמתין בתור ואחרי לקבל החזר?
  תודה

  1. אפשר מראש, במשרדי ממסי. עדיף בגבול, זה לוקח 3 דקות. חייב להיות בעל הרכב או מיופה כח. כבר לא ניתן להיכנס עם רכב דיזל או 4*4 למתחם טאבה. פטור מתשלום רק בהצגת שובר מסוכן נסיעות, לא בוקינג.

 14. אני מעוניין לנסוע עם הרכב ג'יפ 4*4 מירדן לסיני במעבורת האם זה אפשרי ועלילות תודה לעונים

  1. נראה שאפשרי. כמובן שתצטרך להכין מראש מחלקת הניירת המתאימה דרך ממסי – תעודת מכס בינלאומית, כנראה טריפתיק, או קרנה דה פסאג'…

  1. אם הוא דגם עם מנוע בנזין, לא הנעה כפולה, וברישיון כתוב: "פרטי" או "משא אחוד" – אז ייכנס.

 15. רכב שמונע גם בגז וגם בבנזין
  וכתוב ברישיון בעברית שהוסב לגז
  האם יתנו להעביר
  ואם לא מי לא יתן המצרי או הישראלי

 16. הי גיא, תודה על המידע העדכני והמפורט. האם עדיין יש בעיה לכניסה עם רכב עם מצלמת רוורס (כל כך ישנה שבקושי רואים בה משהו..:)? תודה!

 17. זוג פלוס תינוק, מתכננים לעבור עם הרכב, לתינוק אין עדיין דרכון,(עד התאריך כמובן יהיה) אבל אנחנו רוצים לרכוש את האגרה עמ לשמור מקום למעבר, יש אופציה לרכוש רק לבעל הרכב מעבר ואז להוסיף את אשתי והילד?

  1. אפשר לפצל את ההזמנה:
   לרכוש אגרה אחת (או יותר) עם רכב , ואח"כ עוד אחת עבור התינוק.
   ואפשר גם להקליד מספר זהות או סתם לקשקש מספר עבור התינוק – אין לזה משמעות כבר, כי אין הגבלה על מספר אגרות המעבר שנמכרות.
   קיראו היטב את הנחיות הקורונה והמעבר עם רכב (מצלמות רוורס וכו')

 18. היי, יש לי ולוו פלאג אין – האם אפשר להיכנס איתה?
  האם מצלמות הדרך/רוורס צריכות להתפרק לפני היציאה לדרך – בישראל?
  מה העלויות והפעולות הנדרשות מצידי על מנת לעבור עם הרכב?

  תודה רבה

 19. מאחר ויש הגבלה של 50 רכבים ביום, איך אני יכול לוודא שהרכב שלי נכנס ביום שאני רוצה? נרשמים איפה שהוא?

   1. 1. האם מכסת 50 הרכבים ביום נספרת החל מ-00:01 ועד 23:59?
    2. האם רכישת אגרת הרכב מראש מבטיחה את כניסתו בכל שעה משעות היום ללא תלות בכמות הרכבים שנכנסו במהלך היום?
    3. מהי העלות בצד המצרי להכנסת הרכב? האם כ-400 ₪ או האם 700 לירות מצריות?
    4. האם בנוסף לאגרה המצרים מחייבים בביטוח או בתשלום כלשהו נוסף?

    1. 1. בדיוק.
     2. כן.
     3. 1900 לירות.
     4. לא. הסכום כולל אגרת רכב, לוחיות, רשיון, מכס, ביטוח חובה. בנוסף כמובן אגרת מעבר לכל נוסע.

     1. שלום גיא,
      מה כולל ביטוח החובה?
      מה קורה אם הרכב מושבת בסיני ונחליט להשאיר אותו שם?
      מה הפרוצדורה? איך מבצעים גרירות בסיני?

      קונטקסט: יש לי רגב ישן שעומד בכל התנאים (על שמי, בנזין, ללא מצלמות, שנת 2005) אני חושב מה אני עושה איתו אם הוא שובק לי חיים בסיני.

 20. כשאומרים שאסור לרכב 4×4 להיכנס האם מתכוונים לרכבי שטח בלבד? יש לי סובארו B4. שזה 4×4 אבל לא שטח כמובן. מה המשמעות?

 21. שלום גיא,
  אני מתכוון להגיע עם רכב שלוויתי מאחותי. אפנה אליך לגבי ייפוי כח, תודה. יש לי רישיון נהיגה ממדינת פלורידה, ארה"ב. אני בעל דרכון ישראלי ואמריקאי. מה עליי לוודא שיש ברכב ומה עליי לתרגם לפני הכניסה למצרים ואיזה דרכון כדאי או חובה חהציג בצד המצרי?

  1. אהלן איתן.
   רישיון נהיגה – מעולם לא ביקשו לראות בגבול, וכמעט אף פעם לא בסיני בכלל – רק בשארם א-שייח' פעמיים – ושם התעקשו לראות רישיון בינלאומי (פנקס נייר) של מ.מ.ס.י. – אך ויתרו כשהתעקשתי שכרטיס הפלסטיק הישראלי הוא בינ"ל. נראה לי שהרישיון מפלורידה יספיק להם.
   לגבי הדרכון – סביר להניח שאם ייפוי הכוח יציין שאתה אזרח ארה"ב, יאפשרו לך להיכנס עם הרכב ועם הדרכון הנ"ל. יחד עם זאת, בעבר לא איפשרו לי להיכנס עם דרכון אמריקאי עם הרכב הישראלי שלי (למעט פעמים בהם הכנתי טריפתיק/קרנה-דה-פאסג' = תעודת מכס בינ"ל לרכב). אם אין לך סיבה מיוחדת להשתמש בדרכון האמריקאי, אני מציע שתיכנס עם הישראלי וזהו. בכל מקרה הרכב מוגבל ל14 יום בסיני כשעוברים דרך טאבה ללא טריפתיק.
   פעם ב10 שנים המחסום בכניסה לדהב דרש לראות מטף כיבוי אש ברכב. אם אין – קנס של 50 לירות (עשרה ש"ח). מיותר להתעסק עם זה.

  1. כן. גם רכבים שנכנסים למתחם טאבה ולא ממשיכים לסיני, עדיין עוברים בידוק ביטחוני, ושם מתעקשים על כך.

 22. נתי חיטרון

  יש לי סוזוקי קרוס אובר 2020 בנזין פרטית עם מצלמה שמופעלת בנסיעת רוורס ,האם תהיה בעיה להיכנס למובנפיק טאבה ?

 23. האם ניתן להכנס עם רכב היברידי (כמובן עם מצלמה אחורית) למובנפיק טאבה? אם כן מה הנהלים והעלויות? צריך מטף? רשיון ממסי?
  הבנתי שלפעמים בצד המצרי מנסים לפרק מצלמות רברס וגורמים נזק. האם נכון?

  1. היברידי אפשר.
   מצלמה יש לפרק מראש ולהשאיר בבית.
   למובנפיק אין אגרות או החלפת לוחית מספר
   לא צריך ממסי
   לא צריך מטף.

 24. מ.מ.ס.י כבר לא מנפיקים קארנה דה פסאג׳ מזה כשנתיים. מישהו ידוע לאיזו חברה האחריות עברה?
  תודה!

 25. אהלן איציק,

  בשבוע שעבר הנפקתי רשיון נהיגה בינלאומי – ושמתי לב שממסי כבר לא חתומים עליו, אלא "איסתא ליינס" – שכנראה קיבלו את הזיכיון במקום ממסי. שווה לבדוק איתם – סביר להניח שהם לקחו את כל הסמכויות שהיו אצל ממסי. עדכן אותנו.

 26. שלום,
  מה צריך לעשות בדיוק בקשר לכנס לסיני בגבול הישראלי והמצרי? יש לי סקודה אוקטביה יכולה לכנס נכון?ומה צריך לעשות בשביל לכנס באוטו הזה כלומר מה התהליך?

 27. במסמך הזה כתוב שהמצרים לא מכניסים רכב אסלה בגלל שיש לו מצלמה קדמית ומצלמת רוורס.
  לי יש הונדה אינסיט 2011, שהותקנו בה מצלמה קדמית ומצלמת רוורס, האם אני לא אוכל להיכנס למצרים עם הרכב בגלל זה?

 28. האם ניתן לעבור למלון מובנפיק – טאבה
  עם רכב קרייזלר דגם pacifica , ואיזה תשלומים נדרשים בצד המצרי
  תודה

 29. מה הדרישות לגבי כניסת רכב למלון מובנפיק – טאבה
  רכב קרייזלר דגם Pacicia , רכב נכה
  מה לגבי מצלמת רוורס המובנית ברכב ,

  תודה

  1. כרגיל:
   אגרת מעבר ישראלית כולל רכב לתאריך ספציפי.
   פירוק מצלמת הרוורס, עדיף מראש ולהשאיר בבית.

 30. האם יפויי כח מלפני שנתיים (כתוב תאריך)
  בתוכנו לא כתוב תוקף או כמות ימים אלה פתוח
  יכול לשמש אותי למעבר גם עכשיו
  כמובן שנחתם אצל עורך דין .

 31. הי גיא אנחנו נכנסים עם הרכב בשישי לסיני.
  מתלבטים אם משתלם.. האם אנחנו משלמים גם את אגרות המעבר של 100 ש"ח וגם עלות האגרה של 400 ש"ח?
  תוכל בבקשה להסביר מה ההוצאות מעבר שיש לי לרכב לעומת ברגל?
  תודה

  1. מעבר לאגרות המעבר הרגילות, יש עלות של כ-1900 לירות / $100 להעברת רכב

   מאד משתלם. מוניות עולות הרבה יותר.

 32. רוצה לחדד את הנקודה של פירוק מצלמות רברס – באתר של רשות שדות התעופה כתוב לגבי דברים שאסרר להכניס למצריים: "מצלמות דרך (למעט מצלמות רברס "בילט אין" ברכב)."
  כך שלכאורה מותר מצלות רברס. האם היה שינוי במדיניות?

 33. יניב בוקובזה

  שלום,
  רציתי לברר כיצד נרשמים לכניסת רכב.
  ועם אנחנו 4 נפשות מה ההבדל בתשלום בין כניסה עם רכב לכניסה רגלית?
  כולל כל התשלומים במעבר.
  תודה יניב

  1. רוכשים מראש אגרת מעבר ישראלית – לסמן כולל רכב -לתאריך ספציפי, באתר של מילגם.
   אין תשלום נוסף מעבר לאגרות המעבר הרגילות לכל נוסע.
   בצד המצרי העברת רכב עולה סה״כ כ-1900 לירות, שהם פחות מ$100.

 34. היי..אשמח להסבר בבקשה על מה צריך לשלם ואיפה. נכנסים עם רכב. כבר רכשנו את הכניסה עם הרכב. האם חוץ מזה צריך אגרות כניסה או שהאגרת רכב זה כולל? ומה בנוגע לתשלום ביציאה? איפה משלמים? צריך לקנות מראש? וכמה עולה?
  סליחה על האורך 🙂 ותודה!

 35. שלום גיא,
  מה כולל ביטוח החובה?
  מה קורה אם הרכב מושבת בסיני ונחליט להשאיר אותו שם?
  מה הפרוצדורה? איך מבצעים גרירות בסיני?

  קונטקסט: יש לי רגב ישן שעומד בכל התנאים (על שמי, בנזין, ללא מצלמות, שנת 2005) אני חושב מה אני עושה איתו אם הוא שובק לי חיים בסיני.

  1. אהלן עידן.
   ביטוח חובה מצרי כשמו כן הוא. כולל כנראה כיסוי לפגיעה שלך באדם אחר.
   אם הרכב מושבת ללא יכולת פינוי, קבל על כך אישור מהמשטרה המקומית עבור רשויות המכס המצרי במעבר הגבול, כדי להימנע מקנסות.
   גרירה צריך לארגן עצמאית עם רכב גרר (יש מומלצים) או אפילו טנדר וחוט ברזל, מניסיון. אם תצטרך, דבר איתי.

 36. אליהו רביבו

  סליחה על השאלה
  לא הצלחתי להבין את העניין עם מצלמת רוורס
  מדובר על חיישני רוורס או מצלמה
  אשמח לתשובה

 37. האם ניתן להכניס פולקסוואגן טוראן ? לרכבים הללו אין גלגל רזרווי אלא ערכה לניפוח הגלגל בחומר מיוחד.

 38. שלום
  1. האם שאני משלם אגרה באינטרנט על כניסה עם רכב בתאריך מסויים זה משריין לי מקום בתוך ה70 רכבים לאותו יום או שאני מחוייב להגיע בתוך ה70?
  2. מתכננים נסיעה באוגוסט, כמה רכבים עוברים בערך ביום בתקופה זו?

  1. אם הזמנת אגרות מעבר ישראליות וציינת "עם רכב", אתה אחד מ70 המאושרים לאותו תאריך ספציפי.

   אוגוסט פופולרי, וכדאי להזמין מראש את האגרה.

 39. אליהו מדינה

  מהי העלות של כניסה עם רכב לסיני לשארם והפרוצדורה?
  והאם צריך לפרק את מצלמות הרכב או משהו נוסף?
  מהיכן מטפלים בכל עניין הרישוי לרכב בשביל זה?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אוהבי סיני, הירשמו לקבלת עדכונים

הירשמו לקבלת עדכונים שוטפים לקראת הנסיעה הבאה שלכם לסיני.

Exit mobile version